veľkoobchod

Eshop, maloobchod a veľkoobchod :

Náš veľkoobchod ponúka okrem pánskeho, dámskeho a detského oblečenia a doplnkov k oblečeniu aj iný tovar na ďalší predaj. Ak máte predajňu s podobným sortimentom, alebo otvárate maloobchodnú predajňu a chceli by ste predávať tovar, ktorý ponúka aj naša spoločnosť, neváhajte a kontaktujte nás.

Tovar na ďalší predaj : 

  • výroba a predaj pracovných odevov a odevných doplnkov
  • výroba a predaj maskáčových odevov a doplnkov k maskáčom
  • veľkoobchod s textilom a odevmi
  • veľkoobchod s darčekmi
  • veľkoobchod s iným priemyselným tovarom
  • armyshop a výpredaj vojenského tovaru
  • outdoor tovar a vybavenie do prírody
  • obuv : taktická obuv kanady, alebo plážové kroksy …
  • doplnky k obuvi : šnúrky a vložky do topánok

Táto web stránka zobrazuje len časť produktov, ktoré ponúka naša spoločnosť. V našom eshope nájdete okrem pánskych kraťasov aj kraťasy detské a dámske a ďalšie iné produkty ako fidget spinner, maskáčové nohavice, batohy, puzdrá, ruksaky, tašky, ľadvinky a kapsičky, poľné tašky a inú taktickú a outdoor výbavu do prírody, ďalej kompasy, buzoly, telesné oteplovače a ohrievače, paracord náramky na ruku s kresadlom, rôzne kempové podpaľovače, kresadlá a rôzne zapaľovače a plynové polné variče, balíčky prežitia poslednej záchrany, univerzálne survival karty na prežitie v prírode. Ďalej pre dlhší pobyt v prírode kempové stoly a stoličky, stany, spacáky a karimatky, deky a pod., ďalej termosky, termofľaše a nerezové poháre a šálky, polné fľaše, ešusy a nádoby na varenie pri stanovaní, ako aj prenosné variče, lampáše, baterky a čelovky a LED diódové baterky, vlajky a zástavy štátov malé aj veľké, takmer všetky druhy nožov, lovecké nože a dýky, survival nože prežitia s paracord šnúrou a kresadlom, vojenské bodáky a bajonety, špeciálne karambity a štýlové motýliky, dekoračné šable a meče katany a mačety do lesa a kukri, samozrejme aj malý švajčiarsky vreckový nôž  a ešte mnohé iné. Taktiež vám môžeme ešte ponúknuť dekorácie do bytu a do rôznych spoločenských miestností, do klubovní, hál, do reštaurácií, hotelov a vinární.

TOVAR SKLADOM : 95% nami ponúkaných produktov máme trvalo na sklade. Produkty ktoré sú vypredané, či inak nedostupné neustále naskladňujeme každý týždeň a preto Vám vieme zabezpečiť dodanie tovaru do 24 hodín.
ARMY A OUTDOOR : V našom eshope nájdete rôzne Army a Outdoor vybavenie a doplnky, ako sú nože, mačety, plynové pištole, ruksaky, spacáky, ďalekohľady a pod. Neváhajte a navštívte nás !

Veľkoobchod
Vstup do veľkoobchodu:
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.